Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator LEGENDÁRNE ODOLNÝ SPORTSMAN® 570 | Topštvorkolky

Domena: topstvorkolky.sk

Menu

Sportsman 570 je prepracovanou najpopulárnejšou štvorkolkou na svete. Vo svojej triede vyniká schopnosťami aj výkonom. Má robustnú konštrukciu, atraktívny dizajn a jednoduché ovládanie. Štvorkolka má vysoký zdvih vpredu a nezávislé zadné zavesenie. Jej podvozok zvláda každý terén. Pohon všetkých kolies poskytuje maximálnu trakciu za každých podmienok a vyžšia svetlá výška umožňuje zdolávanie väčších prekážok. Motor má tichý chod a výkonný akumulátor s ľahko prístupnou nabíjacou zásuvkou zaručuje spoľahlivé štarty. Utesnené ramená zvyšujú jazdný komfort a výrazne znižujú nároky na údržbu. Veľké 25" pneumatiky so šesťvrstvovou konštrukciou znamenajú, že väčšina defektov je minulosťou.

Integrované odkladacie priestory pojmú mnoho nepostrádateľných vecí. Užitočná nosnosť nosičov je 120 kg a celkovo až 232 kg. Vysoká ťažná kapacita až 830 kg a široká ponuka originálneho príslušenstva je ako stvorená pre moderný životný štýl v teréne. V ťažkých podmienkach pomáha prejazdu legendárne, nezávislé zavesenie zadných kolies s vysokým zdvihom ktoré výborne tĺmi nárazy.

Potrebu pohonu všetkých kolies dokáže Sportsman bleskovo rozoznať už pri najmenšej strate trakcie a vďaka vylepšenému variátoru s integrovaným brzdovým systémom motora (EBS) je jazda s modelmi s ESP plynulá a brzdenie je ešte účinejšie. Sportsman má robustnú konštrukciu a vďaka dobre utesneným uloženiam A-ramien aj vynikajúcu odolnosť voči blatu, vode a prachu čo poskytuje tichšiu jazdu a znižuje nároky na jeho údržbu.

Inteligentné riešenia uľahčujú prácu a technológia Ride Command ponúka stovky možností čo robí spolu z prislušenstvom z modelu Sportsman 570 jednu z najspoľahlivejších a najobľúbenejších štvorkoliek na svete. Disponuje motorom s viac ako dostatočným výkonom, elektronické vstrekovanie paliva napomáha v každej situácii či už pri ťahaní prívesu alebo pri jazde v ťažkom teréne.