Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator O nás | Topštvorkolky

Domena: topstvorkolky.sk

Menu

O nás

Všetko to začalo v roku 2014, kedy sme sa po úspešne zabehnutom autoservise rozhodli posunúť ďalej a otvoriť  moto -predajňu na západnom Slovensku. Bola to pre nás výzva, ktorá sa ale vyplatila realizovať. Hovorí za nás množstvo spokojných zákazníkov, ktorým sme zo srdca vďační za ich priazeň a podporu. Poskytli sme tak našim zákazníkom možnosť vybrať si kvalitný stroj s kvalitným servisom a veľkým výberom moto oblečenia a doplnkov.

A tak vznikla firma TOP PRODUKT s. r. o. a práve názvu sa stále snažíme držať a byť pre našich zákazníkov TOP predajca. Neskôr, kvôli záujmu zákazníkov z neďalekej Českej Republiky sme sa rozhodli otvoriť menšiu sesterskú predajňu v neďalekom Hodoníne, aby sme mohli poskytovať služby aj našim bratom za hranicami.

Opäť sa ukázalo, že to bolo dobré rozhodnutie, keďže záujem v Českej Republike bol veľký a začalo nás navštevovať množstvo zákazníkov z celej Českej Republiky, čo nás veľmi teší. Stále sa snažíme zdokonaľovať, aby naši zákazníci od nás odchádzali s úsmevom na tvári a s vysnívaným strojom, ktorý bude pre nich predstavovať nielen skvelého pomocníka, ale aj skvelý relax.

Veľa modelov štvorkoliek sme pre Vás otestovali v teréne v Rumunsku, kde chodíme od roku ........... Fotky z návštevy Rumunska nájdete vo fotogalérii. V rámci možností sa snažíme podporovať aj  talenty v moto svete.  Naši úspešní pretekári ako napríklad v kategórii QUAD preteky 4x4 – Jožo Kohút, Andrej Hrčka, ďalej v kategórii 4x2 Andrej Hrčka. V cestnej kategórii je to talentovaný pretekár Aleš Kalman. V motokrosovom svete zasa skvelý pretekári Matúš Pätoprstý, či Vlado Kada, toto všetko sú nádejné talenty, ktoré ako firma TOP PRODUKT hrdo podporujeme na ceste k úspechom.

Ďalej sa snažíme sponzorovať aj množstvo moto akcií, ako napríklad SIS cup v Holíči, ktorý každoročne podporujeme, či akciu Offroad maraton Hodonín, ktorú sme taktiež niekoľko krát podporili. Do budúcna sme pripravení sa viac zdokonaliť, aby sme mohli našim zákazníkom ponúkať to najlepšie, čo dokážeme. Za doterajšiu priazeň  všetkým zákazníkom zo srdca ďakujeme a budeme sa tešiť na návštevu ďalších zákazníkov, ktorí sa rozhodnú splniť si sen a kúpiť si krásny stroj. Radi ich privítame na našich dvoch predajniach TopŠtvorkolky Holíč, na adrese Hollého 3507, 908 51 Holíč, a na sesterskej predajni TOPmotocentrum Hodonín, na adrese tř. Bří Čapků 4506/2, 695 01 Hodonín, v Českej Republike.

 

 

Showroom

Náš jazdec