Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator LINHAI UTV 570 T-BOSS EPS | Topštvorkolky

Domena: topstvorkolky.sk

Menu

Tento model je vyhláseným pracantom so zýšeným výkonom. Jeho motor s moderným vstrekovaním paliva prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Spoľahlivá automatická prevodovka od kanadského výrobcu CVTech zabezpečuje prenos výkonu v každom momente. Elektrický posilovač riadenia užitočne zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy, riadenie vyžaduje omnoho menšiu námahu hlavne pre menších rýchlostiach alebo pri otáčaní sa na mieste. Zvyšuje aj komfort pri jazde v ťažkom teréne kde dokáže filtrovať nárazy predných kolies do nerovností a balvanov. Elektricky pripojiteľný pohon 4x4 s uzávierkou zaručuje vynikajúcu prechodnosť v každom teréne. Výhodou je aj redukcia do pomala pri prudkých stúpaniach alebo pri ťahaní ťažkých nákladov. 

Nezávislé zavesenie kolies so širokým podvozkom a nízkym ťažiskom zaisťuje stabilitu a vynikajúce jazdné vlastnosti v teréne. Všetky kolesá sú zavesené na dvojitých A-ramenách. Na veľkej sklopnej korbe s plynovými vzperami odveziete všetko potrebné. Volant, ovládanie a všetky jeho prvky sú prehľadne a ergonomicky usporiadané. Výkonné, mohutne dimenzované hydraulické brzdy s veľkými kotúčmi zabezpečujú účinné brzdné vlastnosti.

Multifunkčná prístrojová doska, LCD displej s modrým podsvietením je dobre čitateľný a poskytuje všetky dôležité informácie. Bohatá výbava je v cene už v základe a nechýba v nej plastová strecha, odolné čelné plexi, masivný predný nárazník, alebo bezpečnostné siete vo dverách. Samozrejmosťou sú potom aj madlá pre spolujazdca, hlavové opierky, ťažné zariadenie alebo 3000lbs elektrický naviják s diaľkovým ovládaním.